Léčení zvukem

"Pokud chcete najít tajemství vesmíru, berte v potaz vše, co se týká energie, frekvence a vibrace." Nikola Tesla

Každá bytost má své vlastní přirozené ladění - vib-RA-ce nebo-li frekvenci. Každá bytost má svou přirozenou frekvenci, kterou rezonuje. Je známa jako PRF - prime resonant frequency, čili základní rezonanční kmitočet. Energetické vibrace tvoří celý vesmír...

Rezonance jako způsob interakce mezi jakýmikoli 2 objekty ve vesmíru započne jen tehdy, pokud jsou si dostatečně blízké. Tohoto principu využívá homeopatie při podání léku, který má frekvenci co nejbližší léčenému člověku, a také léčba pomocí terapeutických ladiček. Vycházíme z toho, že člověk je tvořen hmotným a jemněhmotnými těly. Právě tato jemněhmotná těla jsou schopna přijímat frekvence - vibrace - a využít je ke svému léčení.  

Naše frekvence se mění podle našeho fyzického a duševního stavu - když máme svou přirozenou frekvenci, jsme schopni maximálně využít veškeré léčivé frekvence kolem nás, případně vyfiltrovat ty škodlivé, čili jsme zd-RA-ví, v souladu se sebou, jsme napojeni na svůj vnitřní kanál, ze kterého čerpáme sílu a máme moc (možnost) tvořit svou realitu, a prožívat to, co právě potřebujeme. Nebo jsme rozladění, nejsme v synchronu se sebou, a nemáme svou přirozenou frekvenci. A pak záleží na tom, jak dlouho to trvá, neb při dlouhodobém vyosení upadáme do stavu ne-moci, protože nejsme ve spojení se svým zdrojem, a upadá také naše možnost přirozené interakce s okolními frekvencemi...

Nejen tělo jako celek, ale i každý orgán, každá buňka v těle, mají svou vlastní frekvenci. Tento poznatek nám umožňuje zaznamenat, když se frekvence buněk změní z přirozené na nepřirozenou (např. rakovinné buňky).

Léčba pomocí frekvencí je tedy založena na tom, že známe-li rezonanční frekvenci zdravého orgánu, můžeme na ten nemocný působit tak, abychom jej přeladili, a tím uzdravili.

Jednou z možností, jak se poměrně rychle zharmonizovat, je použití terapie zvukem a jeho vibrací. Terapie zvukem je rozmanitá a využívá mnoho různých léčivých nástrojů.

Křišťálové mísy a pyramida

Tibetské mísy


Buben štěstí

Dešťová hůl


Léčivé krystaly


Posvátná geometrie - Platónská tělesa


SOLFEGGIO FREKVENCE 

Sílu těchto léčivých tónů v podobě nádherné meditační hudby můžete vyzkoušet i doma, a to díky Míše a Tomášovi Multanovým. 

Každá ze 6 frekvencí působí na jinou oblast - ať fyzickou tak duševní. 


Ochutnávka frekvence 528 - která přináší možnost zázračných transformačních procesů

https://soundcloud.com/silazvuku/3mi-528-hz-laska-a-zazraky/s-MNyIuY5NchC

Více o těchto posvátných frekvencích v sekci Terapeutické ladičky.