O mně

Z osobního koutku...

Už jako malá jsem vnímala svět jinak, než bylo běžně zvykem. Chodili mě navštěvovat mí průvodci a bytosti jiných světů, cítila jsem vše kolem mnohem intenzivněji než ostatní, vnímala jsem okolnosti, kterým jsem vůbec nerozuměla... a svou jinost jsem tedy dlouho skrývala..

Naše cesta životem je cesta hledání všech částí sama sebe, je to cesta k celistvosti, k pochopení a přijetí se...

Měla jsem báječné rodiče. Svou roli v mém životě zahráli přesně podle plánu. Tátova skončila v mých 20 letech, a moje doposud 'šamanská' cesta nabrala medicinský směr. Bylo to velmi symbolické, protože jsem vyrůstala v očekávání, že ho budu následovat na medicínu, kterou on sám díky událostem roku ´68 nedostudoval. Vždy jsem věděla, že do toho světa nepatřím, ale ani jsem neměla tušení, čím by se dal nahradit. S jeho odchodem přišla odpověď.

Cítím velkou vděčnost k mé mámě. Vždy tu pro mě byla, podporovala mne ve všech studijních i nestudijních cestách, bláznivých nápadech, v hledání naprosto nevyšlapanou cestou.. Vždy měla pochopení pro každé zatoulané zvíře, které jsem přivedla domů. Toho všeho si cením o to víc, když vím, jaké to je - sama jsem mámou tří dětí... Díky její neochvějné podpoře jsem už jako čtrnáctiletá studijně vycestovala do Spojených Států, kam se celý život vracím. Jsou mi zrcadlem, inspirací i stínem, stejně jako Jižní Amerika a další země, kde jsem na kratší či delší čas zakotvila.

Je zajímavé sledovat, jak různé kultury přistupují k homeopatii a přírodní léčbě vůbec. Bylo pro mne cennou zkušeností tyto různorodé přístupy v praxi zažít. Mně nejbližší ve vnímání homeopatie a šamanizmu jsou nativní kmeny Jižní Ameriky, ale jihoamerická kultura obecně má k těmto dvěma velmi blízko. Bylo mi ctí poznat tamější kolegy a spolupracovat s nimi.

V praxi nemůžu oddělit jedno od druhého. Šamanská léčba zahrnuje práci s celou multidimenzionální bytostí, s energiemi, čakerní soustavou, snovým světem, kameny, a další techniky, které jdou ruku v ruce s homeopatií. Skoro bych až řekla, že homeopatii - jako energetickou léčbu - a šamanizmus - jako způsob nahlížení života a léčby, které ctí a řídí se prapůvodními přírodními zákony a duchovními tradicemi, nelze od sebe oddělit.


Jak to všechno začalo...

 'Jiného' světa jsem se citelně dotkla ve 14 letech skrze velmi silný tansformační prožitek, když jsem během svého prvního studijního pobytu v USA byla totálně na dně. Od té chvíle se vše změnilo a bylo to, jako kdyby moje mysl byla náhle přestrukturalizovaná. Od té chvíle jsem už nikdy nebyla tou samou dívkou..

Věci se zřetelněji začaly odkrývat kolem mého 16. roku, kdy jsem potkala svého prvního učitele-průvodce. Přestože jsem se pomalu začala učit jiné světy a energie vnímat, v té době se mi věci spíše 'děly', než že by byly cílené.. Postupem času jsem ale začala své schopnosti rozvíjet vědomě a cíleně. 

Homeopatií léčím 18 let. Během té doby jsem se méně či více věnovala i dalším oborům, např. čínské medicíně a ayurvédě, poznala a začala používat i další léčebné techniky, jako jsou EFT, regresní terapie, aj., které dále prohlubovaly moje šamanské praktiky.  Jsem vděčná za schopnost jiného vidění, vnímání energií, které nás obklopují, jsem vděčna za jasnovidnost, neboť - nejen - mně mnohokrát zachránila život. Moje napojení všemi smysly a 'koukání 3. okem' mi během sezení s klienty umožňuje navnímat jejich energetické vzorce, bloky a uzly, nebo 'díry', kterými jejich energie odchází, umožňuje mi také vnímat, kam až jdou vztahy, které je zajímají, a mohu také komunikovat s jejich vyšším já, přijímat tak shora zprávy, které mi napomáhají pochopit jejich problém, a když má i klient kanály dostatečně otevřené, dostávám i konkrétní zprávu o konkrétním homeopatickém léku.. Toto se často stává s dětmi, které mnohdy už ani lék ve hmotné podobě nepotřebují, neboť léčivou energii homeopatického léku přijmou energeticky. Děti - ale nejen ty (třeba i někteří dospělí klienti, kteří ke mně chodí již více let) -  také díky svému nezatíženému napojení mají 'otevřeno' :-). 

Jako průvodce krajinou duše se někdy s klientem nevydávám na cestu za uzdravením, nýbrž přes bájnou řeku Styx, na druhý břeh, zpět domů, chcete-li.. Doprovázím umírajícího skrze všechny fáze, a vidět jeho duši, jak opouští tělo, a pak pomoci ochránit jí v mezidobí, než se bezpečně dostane přes mezidimenzionální prostor, to vše je proces, který mě na konci vždy zanechá v neskutečném údivu, v obrovské pokoře vůči vesmíru a vědomí, že je toho tak mnoho, co nás naprosto přesahuje...

 Na cestě za uzdravením doprovázím všechny živé bytosti, které vyhledají mou pomoc, ať už přímo (dospělí) nebo nepřímo (děti, zvířata, stromy, rostliny). 

Bude mi ctí doprovázet i Vás

S láskou,                                                                                                                                                                 Luna De Lopez