O mně

Už jako malá jsem vnímala svět jinak než ostatní. Chodili mě navštěvovat mí průvodci a bytosti jiných světů, cítila jsem vše kolem mnohem intenzivněji než ostatní, vnímala jsem okolnosti, kterým jsem vůbec nerozuměla... a svou jinost jsem tedy dlouho skrývala..

Naše cesta životem je cesta hledání všech částí sama sebe, je to cesta k celistvosti, k pochopení a přijetí se...

Měla jsem báječné rodiče, svou roli v mém životě zahráli přesně podle plánu. Tátova skončila v mých 20 letech, a moje doposud šamanská cesta nabrala medicinský směr. Bylo to velmi symbolické, protože jsem vyrůstala v očekávání, že ho budu následovat na medicínu, kterou on sám díky událostem roku ´68 nedostudoval. Vždy jsem věděla, že do toho světa nepatřím, ale ani jsem neměla tušení, čím by se dal nahradit. S jeho odchodem přišla odpověď.

Cítím velkou vděčnost k mé mámě. Vždy tu pro mě byla, podporovala mne ve všech studijních i nestudijních cestách, bláznivých nápadech, v hledání naprosto nevyšlapanou cestou.. Vždy měla pochopení pro každé zatoulané zvíře, které jsem přivedla domů. Toho všeho si cením o to víc, když vím, jaké to je - sama jsem mámou tří dětí... Díky ní jsem už jako čtrnáctiletá vycestovala do Spojených Států, kam se celý život vracím. Jsou mi zrcadlem, inspirací i stínem, stejně jako Jižní Amerika a další země, kde jsem na kratší či delší čas zakotvila.

Je zajímavé sledovat, jak různé kultury přistupují k homeopatii a přírodní léčbě vůbec. Bylo pro mne cennou zkušeností tyto různorodé přístupy v praxi zažít. Mně nejbližší ve vnímání homeopatie a šamanizmu jsou nativní kmeny Jižní Ameriky, ale jihoamerická kultura obecně má k těmto dvěma velmi blízko. Bylo mi ctí poznat tamější kolegy a spolupracovat s nimi.

V praxi nemůžu oddělit jedno od druhého. Šamanská léčba zahrnuje práci s celou multidimenzionální bytostí, s energiemi, čakerní soustavou, snovým světem, kameny, a další techniky, které jdou ruku v ruce s homeopatií. Skoro bych až řekla, že homeopatie - jako energetická léčba - a šamanizmus - jako způsob života a léčby, které ctí a řídí se prapůvodními přírodními zákony a duchovními tradicemi, bez sebe nemohou existovat.

Léčím již 18 let. Během té doby jsem poznala a začala používat i další léčebné techniky, jako jsou EFT, regresní terapie, energetická léčba, a další, které dále prohlubovaly moje šamanské praktiky. Jsem vděčná za schopnost jiného vidění, vnímání světa skrze energie - někdo tomu říká jasnovidnost. Umožňuje mi během sezení s klientem navnímat jeho energetické vzorce a naladění, bloky a prázdná místa, také vnímat, kam až jdou vztahy, které jej zajímají, a mohu také komunikovat s jeho vyšším já, přijímat tak od něj zprávy, které mi napomáhají pochopit jeho problém, někdy dokonce dostanu konkrétní zprávu o konkrétním léku. 

 Na cestě za uzdravením doprovázím všechny živé bytosti, které vyhledají mou pomoc, ať už přímo (dospělí) nebo nepřímo (děti, zvířata, stromy, rostliny). 

Bude mi ctí doprovázet i Vás!