Krajinami duše

Milí přátelé a příznivci nahlížení na svět kolem všemi smysly..

Žijeme v době, kdy se probouzí vědomí lidstva, zvedají se kotvy řetězů, které nás po tísiciletí držely při zemi a celá galaxie netrpělivě čeká, jaký tady na planetě Zemi nastane vývoj. Lidé toto probouzení mohou prožívat jako zvláštní sny, pocity dejá-vu, různé vjemy, vidiny, a slyšiny, které nejsou schopni přiřadit k ničemu, co v tomto životě doposud znali, nebo dostávají ztřeštěné nápady a jejich vyšší já volá po uposlechnutí.

Byť to jsou věci téměř nesdělitelné, tak možná o to víc cítíme potřebu najít někoho, s kým bychom toto všechno mohli sdílet, najít místo kde jsme přijímáni a kde můžeme rozvíjet své možnosti..

V přibližně 16 letech jsem začala pozorovat, že se mi 'dějí věci' - byla jsem občas jasnozřivá, začaly náznaky vnímání aury, občas se mi podařila telepatická komunikace, občas se mi do obrazu všedního dne mísily jiné reality a cítila jsem jakési podivné vlnění prostoru a brány mezi, také jsem si všimla, že umím nasměrovat energii, a občas dokážu ohnout časo-prostor..  Vše se postupně vyvíjelo s takovou intenzitou, že se to nedalo zastavit... tak jsem tedy vše začala cíleně rozvíjet. Od těchto prvních náznaků uběhlo 26 let. Dnes tyto schopnosti vědomě používám, věnuji se šamanismu, homeopatii, energiím, učím se terapii zvukem, cvičím tai chi a tančím se svou duší.. :-)

Skrze mé napojení mi chodí různé informace a zprávy. Propojuji tento svět se světy vyššího vědomí, které zprostředkovávám i ostatním.. Když mi přijde ponouknutí, je třeba ho poslechnout:-) moje duše skrze něj směruje a vede další kroky. Tak tomu bylo i s Krajinami duše.

Co můžete očekávat? 

Je to prožitkový sebe-objevovací seminář. Cyklus je koncipován na 2-3 roky, během kterých spolu:                            

- sdílíme aktuality - co se zrovna děje (tady na Zemi, na našich spřátelených planetách, a v naší části galaxie...); učíte se techniky ochrany, techniky využití energií, které tu aktuálně jsou k dispozici, apod. (např. nyní jsme aktuálně přiřadili ochranu před 5G, různé způsoby ochrany našeho ELMP - využitelné jak proti 5G tak během Coronavirového šílenství); zprotředkovávám vám různá poselství a rady, které jsou nám předávány anděly, bytostmi z 5D a výše, či spřátelenými rasami..

- objevujeme, co všechno v sobě nosíte (traumata, bloky, skryté touhy... )     

 - pracujeme s vaší čakerní soustavou - procházíme čakry, učíme se o jejich významu, učíte se je aktivovat, čistit, používat

- v rámci 2. čakry se zastavíme a věnujeme se práci s vnitřním dítětem: obnovíme spojení, podpoříme ho (radost, tanec, zpěv, automatická kresba), učíte se spolupráci 

- učíte se meditovat, pracovat s alfa stavem vědomí, ze kterého šamani vycházejí, učíte se různým technikám, jak se do toho stavu dostat

- učíte se používat alfa (meditační) stav pro různé účely: programování mysli, usínání, atd.                                                                                                                                    

- učíte se zacházet nejprve se svou energií, vnímat vnitřní procesy, které ve vás probíhají, odblokujete si svá traumata, a pak přejdeme na vnímání dalších energií, a zacházení s nimi (učíme se různé druhy energií rozeznávat a využívat)

- učíte se pracovat s kameny - aktivovat je, komunikovat s nimi, používat je na léčení...                                                                                                                                 

- učíte se rozvíjet své danosti (někteří zjistíte, že vám vyhovuje práce s kameny, někteří si oblíbíte např. živlové energie, někdo se najde v reiki, atd.)                                                                                                                                                                          

- rozkrýváme mýty o vzestupu, učíme se pohybovat mezi dimenzemi, sdílíme pocity a pohledy na to, co se děje...                                                                         

 - postupně přidáváme další okruhy jako jsou poselství Thovta, Atlanťanů, anebo světelný jazyk, který je nám nyní k dispozici, aby nám pomohl pochopit esenci nosných hodnot...                                                                                        

- nahlížíme do tajů různých učení, filozofických směrů, léčebných technik  a systémů - kabala, pránické léčení, TPM,  Tao, apod.

Stáváte se spolutvůrci a jdeme společně krajinou duše:-)

Po ukončení naší společné cesty Krajinou duše si uvědomíte, že je stále co objevovat a budete v objevování pravděpodobně pokračovat dál - neb pro duši a ducha je nejkrásnější objevování, které přichází po cestě životem...  


Pro účastníky cyklu Krajinami duše je připraveno pokračování Krajinou vyšších světů.. - aktuálně Cesta dračí moudrosti - stavíme na základech a prozkoumáváte vyspělejší techniky práce s energiemi, své vědomosti více integrujete do života, upevňujete své znalosti a zdokonalujete schopnosti zacházení s energiemi..

                                                                                                                                                                                    

Je čas vědomě prožívat život a vědomě používat všechny nástroje, které nám byly kdysi dány a následně odebrány. Nyní máme možnost je opět aktivovat - je čas stát se celistvými bytostmi, s vlastním spojením s vyšším já a vyšším vedením, které máme k dispozici - oprostit se od bludných pojetí hodnot, které nám byly tisíceletí vštěpovány pro to, abychom byli snadno ovlivnitelní a manipulovatelní (tuto moudrost nás učí Velká Arkána a světelný jazyk) - stát se autonomními - znát svoje možnosti a prohlubovat schopnosti pracovat s vlastní (léčivou) energií, využívat energie a jiné zdroje vesmíru pro svůj prospěch (případně prospěch těch, kteří požádají o pomoc), pracovat se svými emocemi a myšlenkami, řídit je tak, aby sloužily ony nám, ne my jim..


Na jaře 2023 budu otvírat nový seminář - více info a  možnost přihlášek již brzy!

Budu se moc těšit na společnou cestu krajinami duše...