Přeměna lidského těla a základní stavební prvky

02.04.2024

Milí přátelé,

dnes bych se chtěla věnovat aktuální situaci v energo polích, ve kterých žijeme, a procesům, kterými naše těla aktuálně prochází.

Poslední týdny dochází k další eskalaci energií. Na jaře známe únavu, jarní virózy a chřipky. Tělo to probouzení stojí velkou energii a vše najednou občas nezvádne. Tomu jest od nepaměti.

Kromě toho se však mění látky a vlivy, které na nás působí.


Ruku v ruce jdou spolu 2 jevy:

1. navyšování jedů v ovzduší, zvýšení frekvenčního působení ať už úmyslného či neúmyslného; navýšení radiace z technologických sítí (užívání 5G a 7G sítí), kosmické radiace, změna slunečního záření, Chemtrails (ve vzduchu jsou mnohasetnásobně vyšší hodnoty těžkých kovů a jedů, jako jsou Barium, Rtuť, Olovo, ad.), atd.

2. možnost navyšovat své vibrace, vědomě používat zdroje záření a ve svém těle tyto energie přenastavovat a využívat nikoli pro sebepoškozující procesy, ale pro vnitřní léčení. Existují látky, kameny, a samozřejmě homeopatické léky, které tyto procesy podporují, a umožňují nám třeba i jedy z ovzduší vnitřně přeměnit v léčivé látky.

To však vyžaduje vědomý přístup

- léčení homeopatickými léky, neb pouze ty dokáží našemu tělu pomoci přenastavit vzorce a přenastavit procesy látkové výměny, toku elektřiny, atd.;
- vědomý přístup k jídlu, k výživovým doplňkům, k pitnému režimu (zejména bylinné čaje),
- vědomý přístup ke spánkovým cyklům
- meditace
- využívání frekvenční léčivé hudby a muzikoterapie vůbec - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu bez přestání jsme vystaveni destruktivním frekvencím, a jediná účinná technika, jak se bránit, je taktéž používat frekvence, nýbrž léčivé…
 Naše těla se mění, změnám se neubráníme, na planetě Zemi dochází k masivnímu posunu, a my máme možnost si vybrat - buď se nechat těmito procesy vláčet, nebo je využít pro up-grade naší DNA "AKTUÁLNĚ

Mnozí aktuálně zažíváte následující potíže:

 • poruchy spánku
 • narušení cirkadiánních cyklů vůbec
 • na což navazuje změna menstruačního cyklu u žen - některé ženy menstruují pouze 1x za dva měsíce, některé ještě méně často… není to nemoc, je to jev, který doprovází  tutu dobu a je třeba s tím pracovat; je totiž možné, že se postupně díky aktivaci dalších vláken naší DNA vracíme k původnímu způsobu reprodukce, která zřejmě neprobíhala tak, jak jí známe (o tom jindy); pokud však žena nemenstruuje z důvodu nedostatku železa, vápníku, či jiných základních látek v těle, je třeba tuto příčinu řešit…
 • poruchy krve - krvetvorba, ztráta červených krvinek, krvácení z nosu, absence menstruačního krvácení, rozklad krve, krvácení do míst, kde krvácet nemá - petechie, stolice, krvavé sputum, atd.
 • bolesti pohybového aparátu, klouby, kosti (bolesti jsou způsobovány terahertzovým a jiným zářením)
 • bolesti hlavy jako při Meningitidě
 • neurologické potíže  křeče, bolesti po těle jako od Elektřiny, atd.) 
 • mozkovou mlhu - tady jsou na místě tzv. nootropika; první a nejjednodušší krok je zvýšit příjem kofeinu a pokud máte rádi, tak i zeleného čaje; dále jsou to: l-theanin, Acetyl l-karnitin, Cholin, Ginkgo biloba; pro tento stav jsou jak stvořené čínské medicinální houby ( v tomto případě kombinace Hericia, Cordycepsu, a Reishi - lepší podpořit Ashwagandou + Astaxanthinem ), dále Omega kyseliny, a v neposlední řadě homeopatické léky jako: Gingko, Mycelium, Hydrogel, Chemtrails, Astralagus, Spike protein, Ropuší kámen, 5G, Girus dentatus, těžké kovy jak Aluminium, Plumbum, Mercur, ad. Při těžších stavech doporučuji i CDS.
 • bolesti zubů - často používám Amphisbaenu a Electricitas, a z běžně známých léků jsou to Arnika, Lachesis, Ledum, Hypericum, Calendula, Mercur
 • pocity pálení na dlaních a ploskách nohou - na tyto stavy nejčastěji podávám  Agaricus, Electricitas, Causticum, Berkarda, Camphoru, Ledum


U krvácení z nosu je třeba myslet na různé příčiny - kromě doplnění železa a vápníku

 • může jít o nedostatek vit. C - velmi doporučuji užívání Astaxanthinu, což je jediná forma vit. C, která v těle neoxiduje, prochází hemoencefalickou membránou, proniká také celou ochrannou lipidovou dvojvrstvou buňky; krom toho je 6000x silnější nez běžný vit. C, 800x silnější než koenzym Q10, má 500x silnější působení než vit. E, a jako jediný antioxidant zcela likviduje volné radikály, protože jejich volný elektron nepřenáší dál. Dokonce je schopen zneutralizovat až 19 volných radikálů najednou (ostatní antioxidanty si troufnou pouze na 1)
 • může jít o nedostatečně pružné cévní stěny - zde je vhodné doplnit flavonoid Rutin
 • může jít o nedostatek vit. K - známého jako vitamín pro srážení krve; je dobré doplnit ve formě biologicky dostupné formy K2, která se kromě srážení krve podílí na zvyšení dostupnosti vit. B3. Dalším jeho vyznamným počinem je čištění cévních stěn od vápníku.
 • homeopatické léky: Lachesis, Jitrocel, Arnika, Stachys, Millefolium, Hammamelis, Aesculus, Artemisia abr., Sanguis, Echinacea, Ranunculus, Creosotum, Grafen, Spike protein, Šalvěj, Badyán, Ferritin, Porfyrin; existují desítky dalších léků, vždy vám je homeopat vybere na míru…
 • byliny: Kokoška, Přeslička, Echinacea, Jitrocel, Řebříček, Jmelí, Zlatobýl, Šalvěj, Truskavec, Mochna, Dub


U neurologických potíží a bolesti hlavy -

 • je volba homeop. léků složitější; často dávám léky z různých záření, Frekvenci, Electricitas, ELMP a kotvím je v lécích na konkrétní bolesti
 • u bolestí hlavy v poslední době často sahám po nozodě Meningitis - tyto bolesti jsou tak příšerné, že dítě pláče bolestí, bolet trvá i několi dní a rodiče se na mě obrací s tím, že jim nic nepomáhá a jsou zoufalí; v těchto případech však nedochází k dalším projevům Meningitidy (to bych samozřejmě poslala rodiče s dítětem okamžite do nemocnice)
 • je dobré doplnit Magnesii (hořčík) - v podobě tkáňových solí, nebo v jedné z biologicky dostupných forem
 • je dobré doplnit Carbon (uhlík) - ideálně v podobě C60 - jedná se o aktivní formu uhlíku, tzv. Fulleren
 • dále Zinek, Selen, ad. - lze ve formě Schindeleho minerálůJAKÉ JSOU ZÁKLADNÍ PRVKY, KTERÉ VŠICHNI POTŘEBUJEME DOPLNIT

VÁPNÍK

Málokdo ví, že vápník tvoří na duševně-hmotné rovině naší ochranu. Je úzce spojen s tématem vnitnřího dítěte a prvních 7 let našeho života.

Jeho metabolismus je narušen přemírou cukru. Z výzkumů také vychází, že očkování na C-19 jej zcela decimuje.

Porucha vápníku se projevuje nejen na zubech, kostech, apod. Ale vápník hraje klíčovou roli také ve srážlivosti krve, čili při jeho poruše dochází ke zvýšenému krvácení z nosu, což aktuálně mnohé děti zažívají.

Také pomáhá regulovat krevní tlak, čili zase vidíme jeho důležitost v aktuálních potíží s hypertenzí.

V neposlední řadě hraje spolu s hořčíkem klíčovou roli v přenosu vzruchů, samozřejmě každý jiným způsobem. Pokud tedy trpíte na křeče, určitě kromě hořčíku doplňte i vápník.

Jak doplnit vápník: jednoznačně doporučuji užívání biochemických tkáňových solí, také známých jako Schusslerovy soli. Jsou pojmenovány podle Dr. Schusslera, homeopata, který je světu představil. Vápník je v podobě tkáňových solí nabízen ve 3 formách: Calcium phosphoricum, Calcium sulphuricum, a Calcium fluoricum. Výčet potíží a mých zkušeností při léčbě by čítal desítky stran. Tkáňové soli jsou v biologické vstřebatelnosti naprosto ideální a jejich působení se tak často jeví jako zázračné. Nejen že tělo saturují, ale také jej učí, jak minerály používat. To nedokáže žádný jiný podpůrný prostředek. Bez nich bych si nedokázala představit léčbu ekzémů, impetiga, růstových potíží, a mohých dalších nemocí. Jsou ideální pro kombinaci s homeopatií.

Více o nich najdete na mém webu zde: https://www.homeocentrum.cz/tkanove-soli/ŽELEZO

Je nezbytnou součástí hemoglobinu, a je tedy zodpovědné za okysličování celého těla. Nachází se ve všech buňkách v těle a účastní se mnohých enzymatických procesů. Bez něj bychom nemohli vyléčit např. záněty v těle, zastavit krvácení, regulovat tlak, léčit rakovinu, ad.

Zachází s gravitační silou Země, tedy pomáhá hojit i zlomeniny a jiné poruchy kostí a kloubů.

5G a 7G síť přímo ovlivňují působení železa v těle; nejvyšší frekvenční hladiny 5G sítě způsobují rozpojení molekuly kyslíku a následně nemožnost železa navázat jej a roznést do celého těla. Okamžitě tak dochází k hypoxii (což jsme viděli na zač. doby Covidové, kdy lidé v Číně padali jak švestky - ale nebylo to chřipkou, nýbrž působením vysokých frekvencí 5G sítě a nedostatku kyslíku - i když Španělská chřipka byla také reakcí té části lidské populace, která žila podél prvních telegrafických drátů; lidský organizmus v té době nebyl zvyklý na takové množství elektřiny, čili orvní elektrifikace měla podibný účinek jako nynějsí zavádění 5G a 7G sítí - jak jsem již mnohokrát psala, jsme elektrické bytosti).

Jak vidíte, aktuální krvácení z nosu může tedy být způsobeno nejen železem ale i vápníkem, proto velmi doporučuji doplnit oba minerály.

Jak doplnit železo: opět doporučuji užívání biochemických tkáňových solí - v tomto případě jde o Ferrum phosphoricum. Je to biochemická 1. pomoc na začátku akutních stavů, ať už jako tkáňová sůl nebo v podobě homeopatického léku.

V případě železa je užívání tkáňové soli opravdu zázračné. Léčila jsem mnoho anemických dětí, které absolvovaly různé metody léčby a maminky vyzkoušely nejrůznější preparáty. Ty, ač biologicky dobře vstřebatelné, dětem nepomohly. Bylo to proto, že organizmus si neuměl železo ze stravy brát (např. vlivem genetické poruchy) - čili ani podpůrné přípravky nefungovaly. Bez železa nemá tělo sílu na nic, tedy ani na vývoj, na měšíčky u dívek, na funkci mozku, na nic.. Tento stav bývá velmi vážný a smutný. Po 3měsíčním užívání tkáňové soli Ferrum phosphoricum však byly děti jako proměněné - zmizely kruhy pod očima, pleť byla živějsí, měly více energie, mizely další příznaky, děti nabíraly váhu, kterou před tím postrádaly. Krásné na tomto je, že úplném doplnění už pak nebylo třeba železo brát, neb organizmus se jej naučil používat. Avšak je dobré se k němu čas od času vrátit.FERRITIN

Je zásobní protein - slouží jako hlavní skadovací bílkovna železa, které je samo o sobě pro buňky toxické, nicméně je velmi důležité mít v těle zásoby pro případ akutních stavů, a také v aktuální době je díky výše jmenovaným vlivům jeho spotřeba v těle zvýšena.

Vyskytuje se především v játrech, slezině, kostní dřeni, krevní plazmě, a střevní sliznici.

Důležité - dá se zmagnetizovat, a proto "s ním pracují" očkovací látky na C-19; využívají jej na tvorbu nano sítě grafenu… poté, co se vakcína vpraví do těla, na bázi Ferritinu a dalších látek začne stavět mikropřijímače. Organizmus to živí vlastní elektřinou, bílkovinami, vápníkem, ad. A zabuduje si je do své buněčné stavby.

Tyto mikropřijímače mají 2 antény, což z nich dělá zároveň přijímač i vysílač; jsou to antény na mj. Terahertzové záření (kt. je např. na letištích).

Z toho je pochopitelné, proč se mnohým lidem ztrácí v těle červené krvinky, bílkoviny, vápník, železo, a jiné prvky, a proč fungují základní látky jako Ferritin zcela jiným způsobem.

Bohužel se tento jev týká všech, i neočkovaných lidí (vlivem technologií).LACTOFERRIN

Další velmi důležitý multifunkční protein, který se nachází v mateřském mléce. Spolu s Ferritinem hraje klíčovou roli v navazování železa v těle. V procesech látkové výměny silně podporuje střevní imunitu tím, že napomáhá růstu prospěšných bakterií.

Lactoferrin napomáhá hlavně bílým krvinkám. Nachází se také v krevní plazmě, a v menším množství v tělních tekutinách. Proto se podílí na celkové hydrataci organizmu - toto je další důvod, proč je tak důležitý v aktuální době, kdy technologie míří na poškození Hypothalamu. Hypothalamus je jeden z nejdůležitějších orgánů v těle - reguluje téměř všechny procesy v těle, včetně příjmu a výdaje vody.DALŠÍ MINERÁLY

I ostatní minerály nám v dnešní době schází, neb chybí v půdě, chybí tak i v jídle. Na doplnění jsou vhodné Shindeleho minerály, sopečná sůl, další tkáňové soli, a mnoho dalších doplňků. U všech je třeba dbát na jejich biologickou formu, aby byly tělem lehce využitelné, a neprošly tak trávicím traktem bez vstřebání. Mnoho vitamínů se dnes prodává v tzv. lipozomální formě, která tělu toto umožňuje.


Schindeleho minerály - jedinečná přírodní kombinace minerálů - tuto "prahorninovou" minerální mouku nenamíchala žádná laboratoř, ale sama příroda. Směs se skládá z jemně mletých minerálů vulkanického původu, objevených šťastnou náhodou při prolomení zemské kůry.. Kamenná moučka je pravotočivě magnetická a má unikátní složení obsažených minerálů.

Účinky kamenné moučky byly objeveny rodinou Schindele. Od roku 1985 ji těží ve vlastním lomu v Dolním Rakousku a rozemletí probíhá v mlýně na stejném místě. Na rozdíl od mnoha různých doplňků se jedná o 100% přírodní produkt certifikovaný jako zdravotnický prostředek..

Unikátní složení

Schindeleho minerály jsou kamenná moučka bohatá na minerály a stopové prvky. Její složení v této formě je světově jedinečné a zároveň potřebnost těchto látek pro zachování lidského zdraví byla vědou vícekrát dokázána. Obsahuje minerály jako křemík, draslík, železo, vápník, sodík, fosfor ale i kovové stopové prvky jako mangan, zinek, bor, vanad, měď, chrom, kobalt, nikl, titan, niob, molybden, stříbro a selen a další.

Vnitřní užívání

 • jako minerální nápoj
 • dna, revmatismus, osteoporóza, polyartritida
 • cukrovka, vysoký či nízký krevní tlak
 • trávicí trakt: překyselení, žaludeční a střevní poruchy, plynatost, průjem, syndrom dráždivého střeva
 • jako prevence srdečních příhod a cévních problémů
 • při akutních i chronických zánětlivých onemocněních
 • svalové křeče, bolesti zad a hlavy, migrény, neuralgické bolesti
 • únava, depresivní stavy, zlepšení koncentrace
 • bércové vředy, hemeroidy
 • váže endotoxiny
 • váže mykotoxiny¨
 • podporuje čištění střev 

 • Zevní použití
 • jako pleťové masky, obklady, minerální koupele
 • při kožních potížích a hnisavých kožních procesech (akné)
  lupénka (psorias)
 • při menstruačních potížích, svědění, vyrážky
 • neuralgické bolesti, bolesti zad poúrazových stavech
 • jako jsou zlomeniny kostí, vykloubeniny a výrony,
  křečové žíly
  Upozornění: Osoby, které trpí hemochromatózou (nadměrným ukládáním železa) nesmějí z důvodu vysokého obsahu železa Schindeleho minerály užívat.
Znovu chci poznamenat, že pouhé doplňování látek nestačí. Díky neustálému působení výše zmíněných vlivů je třeba tělo nejen saturovat, ale také pravidelně čistit. Kdysi stačila jarní očista, avšak nyní to nestačí.

Je třeba čistit tělo denně - pak nemusí být očistné procesy tak drastické.

Detoxu jsem se již věnovala v mnoha článcích, které naleznete u mne na webu. Běžný detox má spíše podobu: vědomé stravy; omezení znečišťování těla jedy a pravidelné lymfodrenáže; užívání frekvencí na udržování zdravého bio pole; pití teplé vody s citronem (a případně 1/4 - 1/2 lžičkou jedlé sody) po ránu, a bylinných čajů které napomáhají ledvinám - čaje stačí pít jemné, nemusí být silné a drsné, neb nechceme ledviny přetěžovat, jen jim chceme umožnit lepší fungování. Ideální je naplánovat si pití čajů v době, kdy jsou ledviny aktivní (dle TČM mezi 17 a 19 hodinou, případně i později, kdy jsou aktivní 3 ohřívače)..

Detoxikačnímu post-vakcinačnímu protokolu se budu věnovat v článku zvlášť.


Přeji vám všem mnoho sil na úpěšnou transformaci 🙂