Post-vakcinační detoxikační kúra

11.06.2024

Milí přátelé,

čím dál častěji se u očkovaných projevují zdravotní následky očkování. Platí stále, že rozsah a oblast působení vakcín záleží na několika faktorech:

 1. jaký druh vakcíny byl podán
 2. zdravotní stav v době očkování, zejména stav ledvin a jater
 3. míra rodového zatížení
 4. genetické predispozice

Nejvíce u očkovaných vidíme onemocnění ledvin, srdce, a neurologická postižení, ale nevyhýbá se ani jiným orgánovým soustavám. To, co se prezentuje jako long-Covid, je u mnohých (ne u všech) projev následků očkování proti C-19. Čím dál více lidí trpí chronickou nefritidou, dále akutní myokarditidou, perikarditidou, či infarkty. Dokonce se tyto případy vyskytují i u mladých lidí, a velmi smutné je, že následky vidíme i u dětí a dospívajících, kdy se poškození objeví v akutní podobě např. při fyzické zátěži (sporty nebo v letadle).

Již 2 roky sestavuji a up-graduji následující detoxikační kúru a mohu říci, že v případě správně zvolených homeopatických léků a dodržování detoxikační kúry se pacienti s post-vakcinačním syndromem cítí skvěle. Laboratorní testy pak potvrzují, že se organizmus zotavuje, krev se mění a očišťuje, a vitální funkce orgánů vychází velmi dobře. V kúře jsou také zakomponovaná upřesněná množství látek Nattokinázy, Bromelinu a Kurkuminu, které tak na základě vědecké práce ve svých studiích doporučují Dr. McCullough, Dr. Brian C. Procter, a Dr. Cade Wynn. 


Z čeho se tedy POST-VAKCINAČNÍ DETOXIKAČNÍ PROTOKOL skládá?

Základ kúry jsou: homeopatické léky, látky na eliminaci Spike proteinů, lymfatická drenáž a podpora důležitých orgánů - srdce, ledviny, játra. Velmi doporučuji i další uvedené látky a doplňky stravy.

 1. HOMEOPATICKÉ LÉKY na míru - většinou pacient prochází několika koly homeopatických léků, které jsou nejprve zaměřeny na detoxikaci a podporu organizmu. Homeopatické léky podávají informaci tělu, aby se pokusilo zvrátit proces proměny krve vlivem genových vakcín. Dále podávám homeop. léky na dovyčištění. Až poté přichází na řadu lék esenciální a konstituční. 
 2. LÁTKY NA ELIMINACI SPIKE PROTEINU:
 • Nattokináza, Serrapeptáza, Bromelin, Kurkumin - tyto enzymy mají prokazatelný účinek na nebezpečné lipidové nanočástice obsažené v mRNA Covid vakcínách.
 • Quercetin
 • CDS


Dávkování:

 • NATTOKINÁZA - enzym štěpený z procesu fermentace sóji. Doporučené dávkování: 2x denně, celkem 2000-4000 jednotek - tento enzym léčí kardiovaskulární nemoci, zajišťuje prevencí infarktů, zánětů žil, a rozpouští krevní sraženiny. Snižuje hladiny lipidů a chrání mozkové buňky, ředí krev.  (můžete koupit třeba zde: https://www.brainmarket.cz/doplnky-stravy/now-nattokinase--100-mg--60-rostlinnych-kapsli/)
 • BROMELAIN - proteolytický enzym, který se nachází v ananasu. Je to tzv. chytrý enzym, který dokáže najít a opravit poškozenou tkáň, dokonce i když se jedná o hluboké rány. Doporučené dávkování: 500 miligramů 1x denně (můžete koupit třeba zde: https://www.brainmarket.cz/doplnky-stravy/now-bromelain--500-mg--120-rostlinnych-kapsli/)
 • KURKUMIN - antioxidant, tzv. kurkuminoid, který pochází z kurkumy. Je až 3x silnější než Resveratrol či antioxidanty z extraktu borovice. Právem se tedy nazývá "zázrak s protizánětlivým účinkem". Pročišťuje játra a žlučník, zlepšuje činnost mozku, a je využíván též jako lék na Alzheimerovu chorobu. Doporučené dávkování: 500 miligramů 3x denně. (můžete koupit třeba zde: https://www.adamraw.cz/fermentovana-bio-kurkuma-60-kapsli/)
 • SERRAPEPTÁZA - je další proteolytický enzym s výjimečnými protizánětlivými účinky. Nepoužívat, pokud trpíte poruchou srážlivosti krve nebo máte podstoupit operaci, apod. Doporučené dávkování: 250.000 SPU.                                                                                                                              V případě, že trpíte poruchou srážlivosti krve; doporučuji užívat doplněk, který Serrapeptázu nahrazuje 12 jinými enzymy, sestavenými tak, aby spolu harmonicky fungovaly. Mezi nimi je např. i Nattokináza. Lze koupit např. zde: https://www.linie4life.cz/produkt/for-long-life-power-of-proteolytic-enzymes-vysoka-ucinnost-bez-plnidel-90-kapsli/
 • QUERCETIN - flavonoid, který dokáže ovlivnit neutrofily - ošetřené Qercetinem totiž projevují mimořádné potlačení v expresi mRNA různých pro-zánětlivých genů. Jedna z jeho méně známých a nedávno objevených funkcí je úprava exprese mRNA, což hraje zásadní roli v post-vakcinačním detoxu. Quercetin významně zvyšuje apoptózu buněk, proto je také využíván v léčbě onkologických onemocnění. Lze jej koupit např. zde - rovnou v jednom spolu s Bromelainem (pozor, u citlivých jedinců může tento produkt vyvolávat nevolnost, proto začínejte opatrně: https://www.brainmarket.cz/brainmax/brainmax-quercetin--100-kapsli/#description).  Doporučené dávkování: 2x denně 1 kapsle.
DALŠÍ DŮLEŽITÉ LÁTKY A DOPLŇKY, KTERÉ POMOHOU NASTARTOVAT DETOXIKAČNÍ PROCES V TĚLE 


 • koloidní stříbro - minimálně 2-3 cykly/měsíce
 • křemelina nebo Shindelleho minerály
 • Čínské medicinální houby 
 • vit C (lipozomální nebo jako Astaxanthin)
 • vit. D (lipozomální)
 • NAD+ 
 • NAC (N-Acetyl L-Cystein)
 • C60 - nano-uhlíkem aktivované uhlí; informace níže
 • Soda bicarbonica (jedlá soda) -  informace níže
 • Iód - lze doplnit ve formě tkáňové soli; informace níže
 • BYLINY: Sutherlandia - postará se o rovnováhu celého organizmu; Noni, křen, Smetanka lékařská, Lékořice, Klanopraška, Ostropestřec, Kopřiva, Goji, Physalis, a mnoho dalších úžasných bylin... 
 • zelený čaj
 • zelená káva
 • káva s medem

DOPLŇKY NA PODPORU LEDVIN A JATER: 

Ledviny musí všechny odpadní látky efektivně přefiltrovat, bez nich tedy proces detoxikace nemůže proběhnout; játra dodávají všem procesům v těle oheň a kromě zpracování živin odbourávají látky toxické

a) byliny na podporu pročištění a vylučování

b) jtl. látky, které játra a ledviny posilují - doporučuji tkáňové soli a Čínské medicinální houby


LYMFA aneb naše osobní čistička odpadních vod

Ve chvíli kdy chceme od těla, aby detoxikovalo, musí být schopno odpadní látky vyloučit. Orgánem, který je za tento proces zodpovědný, je naše lymfa. O lymfě se často nehovoří, avšak bez její průchodnosti je detoxikace stejně účinná, jako když budete lít čistidla a rozpouštědla do umyvadla, které má zacpanou odpadní trubku. Efekt bude jen povrchový, ale všechny nečistoty zůstanou spolu s čistidly v umyvadle.

Správná lymfodrenáž je tedy ekvivalentem kvalitně odvedené instalatérské práce - prošťouchne trubky, které pak všechen odpad odvedou ven. Dnešní doba nám nedopřává kvalitní potraviny; ať kupujeme potraviny obyčejné, farmářské nebo organické, v ovzduší je mnoho jedů, těžkých kovů, ve vodě je plno hormonů a dalších látek, které nelze čističkami přefiltrovat, a proto je nutné starat se o svou vlastní orgánovou čističku - a tou je právě lymfa.

Pokud jste nikdy nebyli na lymfodrenáži, je dobré chodit po dobu 2-3 měsíců po 2 až 3 týdnech, tedy intenzivněji. V akutních případech lze chodit častěji, vždy podle osobní anamnézy. Až bude vaše lymfa proudit, stačí udržovací frekvence cca. 1 za měsíc. Minimální doba podpory lymfy je 9 měsíců, čili doba potřebná pro kompletní obnovu všech buněk v těle. Ale lymfodrenáže samozřejmě doporučuji celoživotně.

Jak poznat kvalitní lymfodrenáž. platí pár pravidel, kterými se správná lymfodrenáž řídí; pokud je terapeut, ke kterému půjdete, nebude dodržovat, již k němu nechoďte a vyhledejte jiného. Jsou to:

 • lymfodrenáž provádí manuálně, nikoli v přístroji
 • drenáž se provádí na celém těle, nerozkouskuje vás jako krávu na porážku (toto dělají ti, kteří chtějí vydělávat; je to neprofesionální); výjimkou může být např. situace, kdy chodíte pravidelně na celkovou lymfodrenáž a mezitím si zajdete na podpůrnou lymfodrenáž nohou, protože vám hodně otékají, nebo si zajdete na lymfodrenáž navíc zaměřenou na hrudník a paže či obličej - ale vždy platí bod níže
 • začíná se vždy horními uzlinami (mandibulárními, submandibulárními a krčními), až pak se přechází níže; v případě doplňkové lymfodrenáže taktéž, protože terapeut musí otevřít hlavní uzávěr lymfy, který se nachází právě v těchto uzlinách
 • dotek je jemný, může být až tak jemný, že je sotva citelný; každý terapeut má dotek jinak jemný, ale nikdy by neměl doteky vést jako silnější masáž (občas se setkávám s názory, že musí přitlačit, aby se dostali pod horní vrstvu tuku - to je naprostý nesmysl). Nevhodnou manipulací a přílišnou silou mohou lymfu zcela rozhodit a lymfatické uzliny pak mohou velmi bolet. Obvykle si to vyžádá buď čas nebo zásah jiného terapeuta, který lymfu srovná.RIFE FREKVENCE 

Frekvenční léčba je léčbou budoucnosti; má okamžité účinky, frekvence prostupují celé tělo, a dochází k okamžitému představení. Pro ošetření ladičkami můžete přijít do poradny; tato metoda se nazývá Fonoforéze a krom toho, že je nesmírně účinná, je také velmi příjemná. Léčivé Rifeho frekvence již nejsou tak příjemné, ale zato jsou také účinné; můžete je ve sluchátkách poslouchat denně, v pohodlí domova, a to minimálně po dobu 15 minut. Najdete je podle zaměření zde: https://www.rifetherapies.com/rife-frequencies/GRABOVY KÓDY 

Grigorij Grabov se podělil o nové léčivé číselné kódy, které pomáhají eliminovat účinky vakcín. Kód 2487498 můžete použít několika způsoby, např. napsat na papírek, položit na něj skleničku s vodou a nechat jí informaci po dobu 15 minut načíst. Pak jí vypijete. Můžete s ním pracovat i během meditací, atd. Kód pro eliminaci spike proteinů je 9999999.


zdroj: Pinterest @martinaetlinger
zdroj: Pinterest @martinaetlingerDOPLŇUJÍCÍ INFORMACE


SODA BICARBONICA

léčí následky záření - jaderný spad, kdy dochází k vnitřnímu dušení organizmu; podporuje NO v těle. 5G záření ovlivňuje naší vnitřní elektřinu a jedlá soda jí napomáhá k harmonickému fungování. Léčí také následky spike proteinů - mikrotromby, infarkty, srdeční potíže.

Dávkování

Při akutních onemocněních, jako je chřipka či nastydnutí, konzumujte 1/2 čajové lžičky ve sklenici studené vody 4–6x denně po dobu několika dní.

Při chronických onemocněních anebo jako formu prevence konzumujte 1/2 čajové lžičky ve sklenici studené vody 2x denně po dobu několika týdnů. Po čase si dejte na chvíli pauzu a potom kúru zopakujte.

V případě silné toxicity organizmu (detoxikaci po očkování mRNA vakcínou) berte jako při chronických onemocnění.

Vodu se sodou užívejte vždy alespoň 30 minut před jídlem. Její užití po jídle by neutralizovalo kyseliny v žaludku a tím by došlo k narušení trávení jídla!

Nikdy neužívejte více než 5 čajových lžiček denně! 5 čajových lžiček denně doporučuji v případě léčby rakoviny a jiných velmi těžkých onemocněních.

Dále je třeba vzít v potaz, že spolu s jedlou sodou je třeba doplňovat synergickou kombinaci vit. D3 a K2, a vápník. Vitamíny je vždy důležité užívat v biologicky dostupné formě, vit. C v lipozomální formě či v podobě Astaxanthinu.
SERRAPEPTÁZA - PROTIZÁNĚTLIVÝ (PROTEOLYTICKÝ) ENZYM

štěpí proteiny na menší složky - aminokyseliny, které spouští množství procesů v celém organizmu. Proteáza je enzym, který katalyzuje (zvyšuje rychlost) proteolýzu - rozklad proteinů na menší polypeptidy nebo jednotlivé aminokyseliny. Proteázy se podílejí na mnoha biologických funkcích, včetně trávení požitých proteinů, katabolismu proteinů (rozklad starých proteinů) a buněčné signalizaci. Bez proteázy by proteolýza byla velmi pomalá a trvala stovky let. Proteázy lze nalézt ve všech formách života a virech.

Enzymy jsou obecně sloučeniny, které řídí rychlost, jakou probíhají životně důležité procesy vašeho těla. Enzymy však dělají víc než trávení jídla. Enzymy jsou nezbytné pro hojení, ochranu před bakteriemi, udržení zánětu pod kontrolou a udržení vašeho těla ve špičkové kondici.

Má protizánětlivé účinky

- je schopna redukovat zánětlivé buňky v postiženém místě. Inhibuje také sloučeniny vyvolávající bolest, a tím snižuje bolest (její závažnost a také intenzitu) a snižuje také produkci hlenu - oba běžné příznaky zánětu.

Tato supersíla serrapeptázy také pomáhá ulevit od chronických respiračních onemocnění, jako je bronchitida, pneumonie, astma a plicní hypertenze, protože dokáže rozložit bílkovinná vlákna, tedy odstranit hlen a snížit zánět v plicích. Také urychluje léčbu jakýchkoli zánětů v dutinách (faryngitida, nazofaryngitida, dutiny čelní, otitida, mastoitida, atd.)

Pomáhá v boji proti infekcím -

Bakterie se mohou spojit a vytvořit kolem sebe ochrannou bariéru, která funguje jako štít a umožňuje bakteriím rychle růst a způsobit infekci. Serrapeptáza dokáže inhibovat tvorbu této bariéry (biofilmu).

Pomáhá při léčbě a prevenci aterosklerózy -

je také schopna rozkládat mrtvou nebo poškozenou tkáň a fibrin (tvrdý protein) v krevních sraženinách. Může to být trumf při léčbě a prevenci mrtvice nebo infarktu, protože může rozpustit plak ve vašich cévách nebo rozpustit přímo krevní sraženiny. Serrapeptáza vám pomáhá předcházet infarktu.

Pomáhá urychlit léčbu během úrazů

Urychluje léčbu podvrtnutí kotníku, roztržené šlachy, otoky, pooperační záněty, a mnoho dalších druhů poranění.

NATTOKINÁZA A SERTRALIN

Co se týče nattokinázy, tak zde se objevily určité studie, že by mohla ovlivňovat aktivitu enzymu CYP 3A4, přes který se metabolizuje i lék Sertralin. Není však k dispozici dostatek studií, které by toto tvrzení potvrdily, či vyvrátily. Proto bych k této kombinaci přistupovala s opatrností. Snažte se dodržet alespoň 3 hodiny rozestup mezi enzymem a léčivem, a dále vynechat bílou mouku a zcela cukr.
NAC (N-Acetyl L-Cystein) -podporuje tvorbu gluthationu - nejsilnějšího antioxidantu v těle; významně se podílí na procesech ochraňujících plíce, srdce, a mozek. Je obzvláště důležitý 3 měsíce po prodělání chřipky označované jako Sars-CoV, neboť zabraňuje post-covidovému syndromu. Zvýšený příjem však může znamenat zátěž na játra či ledviny; je tedy na zvážení či nesáhnout po alternativní formě - S-Acetyl L-Gluthationu - která nepředstavuje tak velkou energetickou zátěž v metabolických procesech.


NAD+

Nikotinamid ribosid je látka, která ovlivňuje hladinu enzymu NAD+. Tento enzym se nachází v každé buňce v těle a hraje roli při udržování zdravého buněčného metabolismu. NAD je jednou ze základních a nejdůležitějších látek v procesu buněčné obnovy, pomáhá v boji proti stárnutí buněk, pudržuje buněčnou energii, pomáhá udržovat naše běžné mentální funkce a také zdravou hladinu glukózy v krvi.

V případě potřeby detoxikace organizmu hraje klíčovou roli v obnově buněk zasažených mRNA vakcínami.

S přibývajícím věkem se hladina tohoto enzymu snižuje, proto starší lidé častěji pociťují únavu a ztrátu motivace vykonávat běžné činnosti.

Koupit můžete např. zde: https://www.brainmarket.cz/doplnky-stravy/life-extension-optimized-nad--cell-regenerator--a-resveratrol--30-rostlinnych-kapsli/

Life Extension Optimised NAD+ Cell Regenerator™ a Trans-Resveratrol

NAD spolu s Resveratrolem pomáhají v boji proti stárnutí buněk a podporují produkci buněčné energie. NAD rovněž může pomoci udržovat normální kognitivní funkce a zdravou hladinu cukru v krvi.

Nikotinamid ribosid Optimized NAD+ Cell Regenerator™ a Resveratrol obsahuje 300 mg této látky v jedné kapsli.

Co je to Resveratrol?

Je to látka produkovaná rostlinou zvanou Vitis vinifera, když je napadena plísněmi. Normálně se tato látka vyskytuje v červeném vínu. Jelikož se ale v moderním vinařství používá stále více pesticidů, úroveň resveratrolu ve víně klesá. Množství resveratrolu ve víně se také liší v závislosti na jeho původu, době sklizně a dalších faktorech. Červené víno dnes obsahuje přibližně pouze 1–3 mg resveratrolu na litr. Produkt Optimized NAD+ Cell Regenerator™ a Resveratrol obsahuje 100 mg trans-resveratrolu v jedné kapsli.
SCHINDELEHO MINERÁLY - jedinečná přírodní kombinace minerálů - tuto "prahorninovou" minerální mouku nenamíchala žádná laboratoř, ale sama příroda. Směs se skládá z jemně mletých minerálů vulkanického původu, objevených šťastnou náhodou při prolomení zemské kůry.. Kamenná moučka je pravotočivě magnetická a má unikátní složení obsažených minerálů.

Účinky kamenné moučky byly objeveny rodinou Schindele. Od roku 1985 ji těží ve vlastním lomu v Dolním Rakousku a rozemletí probíhá v mlýně na stejném místě. Na rozdíl od mnoha různých doplňků se jedná o 100% přírodní produkt certifikovaný jako zdravotnický prostředek..

Unikátní složení

Schindeleho minerály jsou kamenná moučka bohatá na minerály a stopové prvky. Její složení v této formě je světově jedinečné a zároveň potřebnost těchto látek pro zachování lidského zdraví byla vědou vícekrát dokázána. Obsahuje minerály jako křemík, draslík, železo, vápník, sodík, fosfor ale i kovové stopové prvky jako mangan, zinek, bor, vanad, měď, chrom, kobalt, nikl, titan, niob, molybden, stříbro a selen a další.

Vnitřní užívání

 • jako minerální nápoj
 • dna, revmatismus, osteoporóza, polyartritida
 • cukrovka, vysoký či nízký krevní tlak
 • trávicí trakt: překyselení, žaludeční a střevní poruchy, plynatost, průjem, syndrom dráždivého střeva
 • jako prevence srdečních příhod a cévních problémů
 • při akutních i chronických zánětlivých onemocněních
 • svalové křeče, bolesti zad a hlavy, migrény, neuralgické bolesti
 • únava, depresivní stavy, zlepšení koncentrace
 • bércové vředy, hemeroidy
 • váže endotoxiny
 • váže mykotoxiny¨
 • podporuje čištění střev

 • Zevní použití
 • jako pleťové masky, obklady, minerální koupele
 • při kožních potížích a hnisavých kožních procesech (akné)
  lupénka (psorias)
 • při menstruačních potížích, svědění, vyrážky
 • neuralgické bolesti, bolesti zad poúrazových stavech
 • jako jsou zlomeniny kostí, vykloubeniny a výrony,
  křečové žíly
  Upozornění: Osoby, které trpí hemochromatózou (nadměrným ukládáním železa) nesmějí z důvodu vysokého obsahu železa Schindeleho minerály užívat.
  UHLÍK C60 (C60) je přirozeně se vyskytující molekula, kterou tvoří 60 atomů uhlíku, které tvoří něco, co vypadá jako dutý fotbalový míč. Vědecké jméno pro C60 je "Buckminsterfulleren" a je to jediná molekula jediného prvku, která tvoří kulovitou klec, a může to být nejsilnější antioxidant, který se zatím objevil, provádějící antioxidační akci Superoxidu dismutázy, Glutathionu, Katalázy a COQ10.

  V posledních 13 letech "supernabitou" molekulu fulerenu C60 testovalo a zkoumalo alespoň 15 univerzit a 5 federálně licencovaných výzkumných laboratoří, což vedlo k více jak "600 analýzám".

  Také existuje poměrně hodně pozitivního výzkumu týkající se potenciálního použití supernabitého molekuly C60 v absorpci elektromagnetického pole (EMF). Supernabitá molekula C60 je nanouhlíkový materiál, který projevuje nesmírně silné antioxidační vlastnosti, které mohou zvýšit schopnost těla se vypořádat s oxidačním stresem jak ve zdravém, tak i nemocném stavu.

  Studie naznačují, že uhlíkové nano-nosiče mohou způsobit malé narušení RNA (siRNA) a umožnit celou řadu rostlinného biotechnologického mRNA využití. Tím, že se umí internalizovat do buněk a následně posílit účinnost vypnutí genů, se stávají zásadní pro účinné potlačení genové exprese.

  https://bewit.love/produkt/prawtein-carbon-elixir
  JÓD

  Esenciální minerál využívaný štítnou žlázou ke tvorbě hormonů, které kontrolují mnoho funkcí v těle, včetně růstu a vývoje, opravování poškozených buněk a podporování zdravého metabolismu.

  Protože naše tělo si jód neprodukuje, je třeba ho dodávat ve stravě. Jód lze také použít k detoxikaci toxických sloučenin a silně zvyšuje rychlost rozkladu mRNA. Potravinový jód také kontroluje svoji vlastní absorpci skrze regulaci symporteru sodíku/iodidu, což chrání funkce štítné žlázy.  ZINEK

  Zinek umožňuje tělu tvořit proteiny a DNA, přispívá k léčení zranění, a hraje roli v růstu a vývoji během dětství. Má také antioxidační vlastnosti a hraje důležitou roli v buněčné imunitní funkci a upravuje mRNA hladiny cytokinů.

  Zjistilo se, že zinek reguluje transkripci genů v rakovinných buňkách, a navíc snižuje expresi mikroRNA a klíčových enzymů a proteinů nezbytných k vyzrání a stabilitě mikroRNA. V neposlední řadě mezi rostlinné sloučeniny patří i tzv. proteinový serát zinkového prstu, který může vypnout tvorbu mRNA.