Nová 'společenská' hra jménem 'Corona virus'

12.03.2020

PRAVIDLA HRY

Tato hra - stejně jako mnoho ostatních her systému - je jako hra na schovávanou. Jde jí totiž o to, aby nachytala co nejvíce energie, a my bychom se měli snažit schovat co nejlépe umíme, aby se jí to nepodařilo. Ona ale používá mnoho úspěšných triků - skvěle promyšlenou propagandu, vějičku ochrany, útoky na naši rodinu, apel na naše svědomí a ohleduplnost, odposlech, cenzuru, a samozřejmě vyzývavé postoje - vše proto, aby nás vyprovokovala k útoku. V tu chvíli se nás ale pokusí sejmout. A je to - game over. Stejně tak když se jako nemocní necháme odvézt do nemocnice, aby nás dali na plicní ventilátor. Ztratila jsem takto několik pacientů s Covidem, kterým se díky homeopatii málem povedlo vylézt z jámy lvové, ale ta je nenechala.. Jejich bodík přičetli k celkovému score a byli použiti jako návnada pro ostatní (podívejte se, kolik už zemřelo lidí na Covid! Bojte se! Další umírají! - nikomu se ale neřekne, že umřeli na 'úspěšnou léčbu' plicní ventilací, a nebo jinými prostředky alopatického imperia). 

Celý tenhle kolosální podvod je postaven na nás - příjemcích. Příjemci informací, formací, omezení, strachu, atd. Aby hra probíhala, musí mít minálně 2 týmy. Systém je jeden, my ostatní jsme druhý (záměrně vynechávám jiné rasy, a další hráče, abych to celé zjednodušila). Aby konkrétně tato hra probíhala, je třeba, abychom se nejvíce chytali na jejich vějičky, padali do pastí, lámali si vaz a ohýbali záda - čili abychom co nejvíce přijímali jejich pravidla a lži, a byli tak krmeni jak dobytek na porážku.. 

BOJ S CHIMÉROU - HLAVA XXII

Takže ano, sice můžeme otevřeně bojovat, ale tím odevzdáme svou energii, pak možná i své zdraví a svůj život.... Když odevzdáme svou energii, svůj zápal věnujeme právě onomu systému, proti kterému se snažíme bojovat. Hlava XXII.  Proto navrhuji druhou strategii - místo, abychom své síly vlily do boje s chimérou, tak v klidu, ve vnitřním míru, v souznění se sebou a vesmírem ... narovnali záda, rozsvítili své světlo, udržovali si vysoké vibrace, věnovali se tomu, co máme rádi, s tím koho máme rádi. A nenechali se krmit - tedy přestali být příjemci.

COVID - ZLOBIVÉ DÍTĚ

Můžeme si vybavit výchovu malého dítěte. Když se vzteká, nechceme jej podporovat a lít energii do jeho vzdoru. Místo toho ho necháme, až svou energii vyplýtvá, dojde mu dech, a pak navrhneme něco konstruktivního - věnujeme energii tomu, když si hraje, maluje, jdeme s ním na procházku.. Nastolíme rovnováhu, udržíme se v harmonických vibracích, a necháme ho, ať se přidá. 

VĚDOMÝ ŽIVOT

Takto vědomě tvoříme život. To, co máme uvnitř, projektujeme ven. Vědomě podporujeme to, co nás dělá šťastnými, věnujeme se tomu, v čem se cítíme dobře, tím se v našem energetickém systému obnovuje energie, neb játra jako náš kotel 'fajrujou', a jsme jako nezastavitelný parník, co si klidně pluje proti proudu, aniž by s tím proudem bojoval. Prostě má dost energie na to, aby si kolem sebe vytvořil vlastní podmínky (na podporu DNA transformace a vytváření vlastního života je skvělá koloidní platina). Tohle ale nejde, pokud svou energii věnujeme cizím zájmům. Pak nám proklouzává mezi prsty, a třeba ve hře Covid se nám ztrácí přímo skrze ledviny (téma strachu, respektu, autority) - náš prenatální kořen..


up-date srpen 2020:

3D x 5D

Rozdvojování reality - to, co jsme věděli, že dříve či později přijde - nastalo. Scénář Covidu tomu velmi napomohl. Roky 2020 a 2021 měly sebou přinést možnost realizace 5D tady na Zemi v rámci 3D. Do chvíle, kdy se tento projekt odstartoval, jsem si říkala, jak se to asi bude projevovat. Pak mi to bylo jasné. A z nynější retrospektivy je vidět, jak moc tomu pomohl. 

Gaia je trpělivá, setrvává stále i ve 3D, ale celá se už chvěje radostí, že může pomalu začít přestupovat. K vývoji přispívají i energie Mayského Nového roku (od 23.7.) po té, co kulminovala Lví brána - energie které podporují náš individuální energetický systém; aktivace 8 energ. míst pro aktivaci Merkhaby na Zemi; tyto energie podporují naší srdeční čakru, tedy most mezi hmotným a nehmotným, a také to jsou energie vyššího vědomí, které po dobu následujících 7 let budou tlačit Pravdu ven, by't to přinese nemalé turbulence ve vyšším vědomí lidstva. Také se začalo nastavovat něco, co se zcela odkryje až v příštím roce. 

Konečně jsou tu probuzení ve větších počtech, konečně je jejich energie citelná. Je cítit možnost tvoření jiné reality - ale ne skupinově, byť se to pak do hmoty skupinově projeví. Ale je třeba, aby tuto novou 5D žil každý sám za sebe. Je to nenápadné, a přesto nesmazatelné. Je to poklidné, a přesto to má sílu oceánu. Je to tiché, a přesto se to echo nese skalární silou do celého vesmíru. 

Je Čas.


- - - - - - - 

Následující odkazy jsou na frekvence, které pomáhájí našemu energetickému systému, aby se od viru očistil:

https://www.youtube.com/watch?v=CV390rGAMy0

https://www.rifetherapies.com/healing-frequencies-covid-19/