5G aneb proč je teď tak důležité ráchat se v ledové vodě...

21.03.2019

Asi si říkáte, jak spolu tyhle dvě zdánlivě odlišné věci souvisí? 

 Síť 5G je již na mnohých místech spuštěna. U nás jí mají k dnešnímu dni spuštěnou na pár místech po České republice a také některé firmy, které jí vítají jakožto vylepšení komunikačních sítí.

Jsou ale také země a organizace, které apelují na zdravý rozum, volají po stopnutí jejího použití, a varují před škodlivým dopadem na lidi a přírodu.

Nejvnímavější jsou vůči ní děti, hmyz a ptáci, kteří se po jejím nedávném spuštění ve Vídni ani nevzmohli létat. Naši homeopatičtí kolegové nám při návštěvě u nás říkají, jak úžasné je slyšet tolik hmyzu a včel, protože v Británii je 5G síť spuštěna od roku 2019, a v tomto roce již zaznamenávají rozdíl. Když její působení velmi zkrátím a spojím ho s esencí homeopatického léku, vyjde nám zhruba toto: 5G síť otvírá staré již zpracované věci; děti reagují krvácením z nosu, agresí, únavou, a dusivým kašlem (kašel se velmi podobá pertussím, čili černému kašli). Tato síť je schopna nás vyosit. Skrze nějaký otřes - a't fyzický či psychický - pronikne do našeho systému a začne nás překalibrovávat. Využívá náš vlastní oheň proti nám - ale je to oheň, kterého jsme se stejně už dobrovolně vzdali, nebo jej používali pro destruktivní emoce či činy... Znemožňuje nám zápis prožitků a zkušeností. 

A teď se dostáváme k ráchání v ledu:-) : kromě homeopatického léku (který řeší akutní projevy spolu s podstatou věci) na "stav 5G" pomáhá jít do ledové vody (nebo floatingové nádrže, kde jsme ve tmě..). Když totiž přijdeme do kontaktu s ledovou vodou, stáhneme se z periferie dovnitř. Jestliže jsme běžně rozprostření do celého těla, a ještě o něco dále (mluvíme o našem ELMP), tak v tu chvíli nás ten ledový šok donutí uvnitřnit. Může to být až tak, že budeme mít tendenci opustit většinu svého těla, přičemž setrvá jen řídící spojení mezi ním a vyšším vědomím.

A co se děje právě v tomto okamžiku? Tohle nám umožní zápis. Za běžných okolností, kdy člověk nečelí takovému vlivu jako je vliv 5G, se i tak stává, že nám zápis dělá potíže, může to být z mnoha důvodů, ale výsledek je stejný: život je plonkový, protože duše nezapisuje, a pak nemá, k čemu se vracet, o co se opírat. A jelikož hlavním cílem duše tady ve 3D je zkušenost, stává se tenhle problém docela závažným. Floating ve tmě nebo koupání se v ledu nám se zápisem pomáhají.

S plošným spuštěním 5G sítě tedy tyto dvě metody (krom homeo léků) nabývají na o to větší důležitosti. 

G5 a Covid

Z historie epidemií a pandemií je zjevné, že vždy, když došlo k navýšení elektrifikace (1. telekomunikační dráty, elektrifikace železnic, atd.), a s každým rozšířením či navýšením efektivnosti digitálních sítí, lidé reagují chřipkou (chřipka je vraceč a nutí nás k up-gradu). Čím širší je pole změny, tím širší je pole chřipky, podle toho tedy buď dojde k epidemii nebo pandemii. 

Plán byl takový, že 5G síť předpřipraví pole Covidu. Přijde a rozkopne dveře našemu imunitnímu systému, zaměstná ho s opravami dveří natolik, že když pak dorazí Covid, nezbyde nám dost sil na to, abychom se s ním vypořádali..

Jaký bude reálný scénář, to uvidíme v nejbližší době. Doufejme, že se nám opravy budou dařit, koneckonců český národ je národ kutilů a všetečků:-)

Všem vám přeji mnoho úspěchů při 'odkládání věcí k ledu', nebo příjemných chvil při 'koupání' ve tmě:-) 

Krásné jaro!