5G aneb proč je teď tak důležité ráchat se v ledové vodě...

21.03.2019

Asi si říkáte, jak spolu tyhle dvě zdánlivě odlišné věci souvisí? Síť 5G je již na mnohých místech spuštěna. U nás jí mají k dnešnímu dni spuštěnou na pár místech po České republice a také některé firmy, které jí vítají jakožto vylepšení komunikačních sítí.

Jsou ale také země a organizace, které apelují na zdravý rozum, volají po stopnutí jejího použití, a varují před škodlivým dopadem na lidi a přírodu.

Nejvnímavější jsou vůči ní děti, hmyz a ptáci, kteří se po jejím nedávném spuštění ve Vídni ani nezmohli létat. Když její působení velmi zkrátím a spojím ho s esencí homeopatického léku, vyjde nám zhruba toto: otvírá to staré již zpracované věci; děti reagují krvácením z nosu, agresí, únavou, a dusivým kašlem (kašel se velmi podobá pertussím, čili černému kašli). Tato síť je schopna nás vyosit. Skrze nějaký otřes - a't fyzický či psychický - pronikne do našeho systému a začne nás překalibrovávat. Využívá náš vlastní oheň proti nám - ale je to oheň, kterého jsme se stejně už dobrovolně vzdali, nebo jej používali pro destruktivní emoce či činy... Znemožňuje nám zápis prožitků a zkušeností.

A teď se dostáváme k ráchání v ledu:-) : kromě homeopatického léku (který řeší akutní projevy spolu s podstatou věci) pomáhá jít do ledové vody (nebo floatingové nádrže, kde jsme ve tmě..). Když totiž přijdeme do kontaktu s ledovou vodou, stáhneme se z periferi dovnitř. Jestliže jsme běžně rozprostření do celého těla, a ještě o něco dále (mluvíme o našem ELMP), tak v tu chvíli nás ten ledový šok donutí uvnitřnit. Může to být až tak, že budeme mít tendenci opustit většinu svého těla, přičemž setrvá jen řídící spojení mezi ním a duší.

A co se děje právě v tomto okamžiku? Tohle nám umožní zápis. Za běžných okolností, kdy člověk nečelí takovému vlivu jako je vliv 5G, se i tak stává, že nám zápis dělá potíže, může to být z mnoha důvodů, ale výsledek je stejný: život je plonkový, protože duše nezapisuje, a pak nemá, k čemu se vracet, o co opírat. A jelikož hlavním cílem duše tady ve 3D je zkušenost, stává se tenhle problém docela závažným. Floating ve tmě nebo koupání se v ledu nám se zápisem pomáhají.

S plošným spuštěním 5G sítě, které má nastat v červnu a červenci tohoto roku, tedy tyto dvě metody (krom homeo léků) nabývají na o to větší důležitosti.

Více budeme probírat na workshopu (a homeo lék zase budeme 'dělat' na homeo škole).

Všem přeji mnoho šťastných chvil v ledu! A pro ty z vás, kteří se ani tímto nenecháte přesvědčit, přeji mnoho příjemných chvil při 'koupání' ve tmě:-)

Krásné jaro!