Workshop

Milí přátelé a příznivci nahlížení na svět kolem nás 6. smyslem...

Žijeme v  době, kdy se otvírá vědomí lidstva, zvedají se kotvy řetězů, které nás po tísiciletí držely při zemi a celá galaxie netrpělivě čeká, jaký tady na planetě Zemi nastane vývoj. Lidem se otvírají různé kanály, což v běžném životě mohou prožívat jako zvláštní sny odjinud, pocity dejá-vu, různé vjemy, vidiny, a slyšiny, které nejsou schopni přiřadit k ničemu, co v tomto životě doposud znali, nebo dostávají ztřeštěné nápady a jejich vyšší já volá po uposlechnutí. 

Byť to jsou věci téměř nesdělitelné, o to víc lidé cítí potřebu najít svou duchovní rodinu, kde jsou přijímáni a kde mohou rozvíjet své možnosti, a kde mohou sdílet...

Skrze kanály mi chodí různé informace a zprávy. Cestuji světy, komunikuji s jinými bytostmi a planetami. V přibližně 16 letech jsem začala pozorovat, že jsem občas jasnozřivá, občas se mi podaří telepatická komunikace, občas vnímám jiné reality než ostatní, a občas dokážu ohnout časo-prostor.  Pak jsem začala vnímat auru, používat různé druhy energií, a cíleně vše rozvíjet. Dodnes se učím pracovat s časem - to je mé oblíbené téma:-) Od té doby, co jsem poprvé cítila, jak země vibruje, když reaguje na různé podněty, uběhlo téměř 25 let. Dnes tyto schopnosti vědomě používám, ať už při práci s klienty nebo v osobním životě..  

Ráda se s vámi podělím a u každého individuálně podpořím to, co je mu blízké...

Zvu Vás tedy na meditačně-filozofický a hlavně prožitkový seminář KRAJINOU DUŠE.

Budeme spolu objevovat, co všechno můžete, učit se zacházet se svou energií, vnímat procesy, které tu probíhají.. Budeme sdílet aktuality - co se zrovna děje na našich spřátelených planetách, na Slunci, Měsíci, a v naší části galaxie... Budeme filozofovat, rozkrývat mýty o vzestupu (jak to tedy vlastně je s těmi dimenzemi, a je na místě se vzestupu bát?), sdílet pocity a pohledy na to, co se děje... Budeme se zabývat světelným jazykem, který je nám nyní k dispozici, aby nám pomohl pochopit esenci nosných hodnot... 

Je čas                                                                                                                                                                       - vědomě prožívat život a vědomě používat všechny nástroje, které nám byly kdysi dány a nyní máme možnost je aktivovat                                                                                                                                               - je čas stát se celistvými bytostmi, s vlastním spojením s vyšším já a vyšším vedením, které máme k dispozici                                                                                                                                                                            - oprostit se od bludných pojetí hodnot, které nám byly tisíceletí vštěpovány pro to, abychom byli snadno ovlivnitelní a manipulovatelní (toto pojetí nás učí světelný jazyk)                                                                - stát se autonomními - znát svoje možnosti a prohlubovat schopnosti pracovat s vlastní (léčivou) energií, využívat energie a jiné zdroje vesmíru pro svůj prospěch (případně prospěch těch, kteří požádají o pomoc), pracovat se svými emocemi a myšlenkami, řídit je tak, aby sloužily ony nám, ne my jim..


Jestli máte chuť jít tímto směrem, nebo jste se tímto směrem již vydali a chtěli byste sdílet a prohlubovat svoje poznatky, jste moc vítáni!:-) Pro přihlášení můžete použít přihlašovací formulář v sekci Registrace.

Budu se moc těšit na společnou cestu krajinou duše...