Tanec duše

Milé ženy,

s velkou radostí vás zvu na Tanec duše. Jestli se ptáte, jaký je to tanec, tak vám slibuji, že je to ten nejdůvěrnější - neb vychází z vás, z vaší podstaty.. 

Tanec duše je svobodný. Nejsou dané kroky ani rytmus - každá z nás má svůj jedinečný, každá z nás pluje vesmírem svým jedinečným tempem, a každá duše vnímá hudbu odlišně. Stejná píseň může jednu ženu rozveselit, druhou ukolébat, třetí rozlítostnit, a čtvrtou nechá netečnou.. 

Tanec duše je meditací při hudbě. Hudba prostupuje tělem, a protéká každou naší buňkou. Dochází k uvnitřnění, a skrze každou skladbu nacházíte spojení se sebou, vždy jiným způsobem. Tím se rozpouští různé emocionální bloky, odplouvají obavy a strachy. Vzniká tím prostor pro tvořivost, radost, a hluboké propojení se svou podstatou.


                                                                                                                                                                                                   


V přítmí, pouze při svíčkách a vůní esenciálních olejů, budete moci putovat krajinou své duše, meditovat, objevovat netušené bohatství, odkrývat zapomenuté bolesti, rozpomínat se na své sny a touhy, budete moci jen tak plakat nebo se smát, zpívat nebo křičet, tleskat, dupat, bouřlivě tančit i skákat, nebo se jen tiše vznášet do tónů hudby.. je to jen na vás.. 

Tanec duše má mnoho podob, avšak jeden večer se vždy nese v jednom duchu:-)

Večery budou:

- živlové (6 živlů)

- čakrové (7-12 čaker)

- alchymie ženy (5 archetypů ženy)

- konstelační

- očistné & harmonizační (řeky, dévy rostlin, aj.)

- evokativní (andělé, archandělé, Máří Magdaléna, draci, aj.)

- tance na podporu jtl. energií (kundalini, dračí energie, aj.)

- intuitivní tance na léčivé esence (esenciální oleje z bylin, pryskyřic, aj.)

- frekvenční (tanec za doprovodu hudby a různých terapeutických nástrojů: terapeutických             ladiček, tibetských mís, křišťálových mís, apod.)

- alchymie duše (proměny duše, inkarnace, ad.)

- šamanské (tanec se svým silovým zvířetem)

- meditační (taneční meditace 2 srdcí, aj.)

- aktivační (aktivace brzlíku, epifýzi, ženských orgánů - otěhotnění, aj.)

Z fyziologického pohledu:-) je tanec mediátorem - mnohdy nám nejde meditovat, protože se nemůžeme dostat do hlubšího alfa stavu. I jemný tanec přirozeně ukolébá naše hemisféry do harmonického stavu, čímž nám umožní otevřít si vnitřní kanál, a tím spojení s duší. V tomto stavu dochází ke spontánnímu hojení, regeneraci, dočerpání energie, omlazení, a duchovnímu růstu.

Jestli tato slova čte muž, kterého tanec duše oslovil, pak jej moc vítám. Každý má v sobě ženský i mužský princip. Duše ráda tančí jak v těle ženy tak v těle muže - nedělá rozdíly. 

Všechny muže, kteří by rádi tančili (se) svou duší, tedy také srdečně zvu ❤️

Bližší info a přihlášky mailem na workshop@homeocentrum.cz