Krajinou duše

Milí přátelé a příznivci nahlížení na svět kolem všemi smysly...

Žijeme v době, kdy se probouzí vědomí lidstva, zvedají se kotvy řetězů, které nás po tísiciletí držely při zemi a celá galaxie netrpělivě čeká, jaký tady na planetě Zemi nastane vývoj. Lidé toto probouzení mohou prožívat jako zvláštní sny, pocity dejá-vu, různé vjemy, vidiny, a slyšiny, které nejsou schopni přiřadit k ničemu, co v tomto životě doposud znali, nebo dostávají ztřeštěné nápady a jejich vyšší já volá po uposlechnutí.

Byť to jsou věci téměř nesdělitelné, tak možná o to víc cítíme potřebu najít někoho, s kým bychom toto všechno mohli sdílet, najít místo kde jsme přijímáni a kde můžeme rozvíjet své možnosti..

V přibližně 16 letech jsem začala pozorovat, že jsem občas jasnozřivá, vnímám auru, občas se mi podaří telepatická komunikace, občas vnímám jiné reality než ostatní, umím vést energii, a občas dokážu ohnout časo-prostor..  Začala jsem tedy vše cíleně rozvíjet. Od těchto prvních náznaků uběhlo 26 let. Dnes tyto schopnosti vědomě používám, věnuji se šamanismu, homeopatii, energetickým technikám, učím se terapii zvukem, cvičím tai chi a tančím se svou duší.. 

Skrze mé napojení mi chodí různé informace a zprávy. Vždy mi přijde ponouknutí, které mě nasměruje a vede další kroky. Tak tomu bylo i s Krajinou duše.

Co je Krajinou duše? 

Je to prožitkový sebe-objevovací seminář. Cyklus je koncipován na 2-3 roky, během kterých spolu:                            - objevujeme, co všechno v sobě nosíte (traumata, bloky, sny... ) - čakerní soustava, meditace, techniky                                                                                      - učíte se zacházet nejprve se svou energií, vnímat vnitřní procesy, které ve vás probíhají, a pak přejdeme na           - učíte se vnímát další energie, zacházet s nimi, a rozvíjet své danosti..                                                                                - sdílíme aktuality - co se zrovna děje tady na Zemi, na našich spřátelených planetách, a v naší části galaxie...                                                                 - rozkrýváme mýty o vzestupu, brodíme se dimenzemi, sdílíme pocity a pohledy na to, co se děje...                           - k čakerním technikám se postupně učíte další techniky, od základních po vyspělé                                                       - postupně pridáváme další okruhy jako jsou poselství Thovta, Atlanťanů, anebo světelný jazyk, který je nám nyní k dispozici, aby nám pomohl pochopit esenci nosných hodnot...                                                                                           - učíme se pracovat s kameny                                                                                                                                                  - nahlížíme do tajů různých učení, filozofických směrů, léčebných technik  a systémů                                                                                                                                                                                        

Je čas vědomě prožívat život a vědomě používat všechny nástroje, které nám byly kdysi dány a následně odebrány. Nyní máme možnost je opět aktivovat - je čas stát se celistvými bytostmi, s vlastním spojením s vyšším já a vyšším vedením, které máme k dispozici - oprostit se od bludných pojetí hodnot, které nám byly tisíceletí vštěpovány pro to, abychom byli snadno ovlivnitelní a manipulovatelní (toto pojetí nás učí světelný jazyk) - stát se autonomními - znát svoje možnosti a prohlubovat schopnosti pracovat s vlastní (léčivou) energií, využívat energie a jiné zdroje vesmíru pro svůj prospěch (případně prospěch těch, kteří požádají o pomoc), pracovat se svými emocemi a myšlenkami, řídit je tak, aby sloužily ony nám, ne my jim..

1. cyklus Krajinou duše je již v běhu. V září 2020 se s vámi moc ráda uvidím v nové skupince. 

Jestli tedy máte chuť jít tímto směrem, nebo jste se tímto směrem již vydali a chtěli byste sdílet a prohlubovat svoje poznatky, jste moc vítáni!:-) Pro přihlášení můžete použít přihlašovací formulář v sekci Registrace.

Budu se moc těšit na společnou cestu krajinou duše...